Sáblíková je ve formě, vyhrála další závod na 5000m | iSport.cz

Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 5000 metrů muži –  Wikipedie

Sáblíková obhájila zlato na trojce | Barrandov.tv

MS v rychlobruslení 2023 Heerenveen: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Český velký pátek pokračuje. Sáblíková vybojovala stříbro - Pražský deník

Martina Sáblíková má bronz! Po boji druhá medaile pro Česko | iSport.cz

Sáblíkové unikla medaile o čtyři desetiny. V závodě na tři kilometry byla  nejrychlejší Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíkové unikla medaile o čtyři desetiny. V závodě na tři kilometry byla nejrychlejší Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková se do Světového poháru vrátila 2. místem v Tomaszówě. Od  vítězství jí dělilo osm setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková se do Světového poháru vrátila 2. místem v Tomaszówě. Od vítězství jí dělilo osm setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Martina Sáblíková program 2023 ▶️ Kdy a v kolik jede Sáblíková

Rychlobruslení | Olympijský festival Brno

Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však  Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska -  Sport.cz
Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska - Sport.cz

Ženy na 5000 m - ME v rychlobruslení 2014 Norsko | Česká televize

Sáblíkovou nezastavil ani poraněný kotník. V závodu na 5000 metrů dojela  pátá - iDNES.cz
Sáblíkovou nezastavil ani poraněný kotník. V závodu na 5000 metrů dojela pátá - iDNES.cz

Rychlobruslení | Český olympijský tým

Rychlobruslení – Wikipedie

Sáblíková se vrátila do Světového poháru druhým místem na 3000 metrů v  Polsku - Sport.cz
Sáblíková se vrátila do Světového poháru druhým místem na 3000 metrů v Polsku - Sport.cz

Výsledky ZOH 2022 v Pekingu. Ukončené disciplíny

Sáblíková vstoupila do rychlobruslařské sezony bravurně. V Calgary vyhrála  trojku | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Sáblíková vstoupila do rychlobruslařské sezony bravurně. V Calgary vyhrála trojku | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Sáblíková se znovu ukázala, vyhrála v Hamaru - Deník.cz

Soči 2014: Martina Sáblíková (rychlobruslení, 5000m, ženy, finále) -  Aktuálně.cz
Soči 2014: Martina Sáblíková (rychlobruslení, 5000m, ženy, finále) - Aktuálně.cz